Harmonogram spotkań z rodzicami

na rok szkolny 2017/2018

 

Data

Godzina

21 wrzesień 2017

17:00 – 19:00

 

12 październik 2017

17:00 – 19:00

 

9 listopad 2017

17:00 – 18:00

 

14 grudzień 2017

17:00 – 19:00

Oceny proponowane na I półrocze

25 styczeń 2018

17:00 – 18:00

 

15 marzec 2018

17:00 – 18:00

 

12 kwiecień 2018

17:00 – 18:00

 

17 maj 2018

17:00 – 19:00

Oceny proponowane na II półrocze

Data

Godzina

21 wrzesień 2017

17:00 – 19:00

 

12 październik 2017

17:00 – 19:00

 

9 listopad 2017

17:00 – 19:00

 

14 grudzień 2017

17:00 – 19:00

Oceny proponowane na I półrocze

25 styczeń 2018

17:00 – 19:00

 

15 marzec 2018

17:00 – 19:00

 

12 kwiecień 2018

17:00 – 19:00

 

17 maj 2018

17:00 – 19:00

Oceny proponowane na II półrocze

 

 

Lekcja

Klasa II G

Klasa III G

H. Koczorowska

PONIEDZIAŁEK

1

 

WDŻ

 

WDŻ

2

12

J. niem

6

J. polski

3

9

Fizyka

7

Geografia

4

7

J. polski

 

WF

5

6

J. polski

7

Historia

6

9

Biologia

7

Matemat.

7

 

Basen

7

Chemia

8

 

Basen

7

Plastyka

WTOREK

1

 

 

7

Zaj. j.polski

2

 

Zaj.j.ang

7

Matemat.

3

7

Matemat.

9

Chemia

4

6

J. polski

7

EDB

5

6

Geografia

7

J. polski

6

9

Biologia

7

J. polski

7

9

Chemia

8

J. niem.

8

7

Religia

7

Religia

ŚRODA

1

7

Zaj. matem

7

Zaj. matem

2

7

Matemat.

8

J. ang.

3

7

Religia

7

Religia

4

8

GDDW

8

GDDW

5

8

J. ang

7

Matemat.

6

13

Informatyka

7

J. polski

7

7

Historia

13

Informatyka

8

7

Zaj. tech

9

Muzyka

Zaj. art.

CZWARTEK

1

 

 

8

J. niem./ang

2

7

J. polski

9

Fizyka

3

7

Matemat.

8

J. niem.

4

9

Fizyka

7

Matemat.

5

9

Historia

7

J. polski

6

8

J. ang

7

WOS

7

8

J. niem

7

Historia

8

 

WF

 

WF

PIĄTEK

1

 

 

9      Zaj. Biol/chem

2

7

J. polski

8

J. niem.

3

9

Chemia

8

J. ang.

4

9

Geografia

7

Matematyka

5

7

Matemat.

 

WF

6

 

WF

 

WF

7

 

Zajęcia rew.

 

Zajęcia rew.

8

 

Zajęcia rew.

 

Zajęcia rew.

Lekcja

Klasa II G

Klasa III G

H. Koczorowska

1

 

WDŻ

 

WDŻ

2

12

J. niem

6

J. polski

3

9

Fizyka

7

Geografia

4

7

J. polski

 

WF

5

6

J. polski

7

Historia

6

9

Biologia

7

Matemat.

7

 

Basen

7

Chemia

8

 

Basen

7

Plastyka

1

 

 

7

Zaj. j.polski

2

 

Zaj.j.ang

7

Matemat.

3

7

Matemat.

9

Chemia

4

6

J. polski

7

EDB

5

6

Geografia

7

J. polski

6

9

Biologia

7

J. polski

7

9

Chemia

8

J. niem.

8

7

Religia

7

Religia

1

7

Zaj. matem

7

Zaj. matem

2

7

Matemat.

8

J. ang.

3

7

Religia

7

Religia

4

8

GDDW

8

GDDW

5

8

J. ang

7

Matemat.

6

13

Informatyka

7

J. polski

7

7

Historia

13

Informatyka

8

7

Zaj. tech

9

Muzyka

Zaj. art.

1

 

 

8

J. niem./ang

2

7

J. polski

9

Fizyka

3

7

Matemat.

8

J. niem.

4

9

Fizyka

7

Matemat.

5

9

Historia

7

J. polski

6

8

J. ang

7

WOS

7

8

J. niem

7

Historia

8

 

WF

 

WF

1

 

 

9      Zaj. Biol/chem

2

7

J. polski

8

J. niem.

3

9

Chemia

8

J. ang.

4

9

Geografia

7

Matematyka

5

7

Matemat.

 

WF

6

 

WF

 

WF

7

 

Zajęcia rew.

 

Zajęcia rew.

8

 

Zajęcia rew.

 

Zajęcia rew.

 

Dzień

 

Godziny

Lekcja

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

L. Radojewska

A. Chojnicki

A. Grzesiak

A. Grzywaczewska

PONIEDZIAŁEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

6

J. niem

8.35-9.20

2

8

J. ang

4

Matemat.

6

J. polski

9

Fizyka

9.30-10.15

3

12

J. polski

4

Przyroda

32

J. niem

6

Mat

10.30-11.15

4

12

Plastyka

4

J. niem

32

Matemat.

9

Biol

11.25-12.10

5

12

Matemat.

4

Plastyka

32

Przyroda

 

Basen

12.15-13.00

6

12

Technika

4

Historia

32

Plastyka

 

Basen

13.15-14.00

7

 

Informat.

 

 

32

 

6

Plastyk

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

13

Inform

8.35-9.20

2

12

Matemat.

 

WF

32

Przyroda

6

Hist

9.30-10.15

3

12

Przyroda

4

Matemat.

32

Historia

8

J. ang

10.30-11.15

4

12

Historia

4

Zaj. tech

32

Matemat.

9

Chemia

11.25-12.10

5

 

Basen

6

J. polski

32

Z. techn.

9

Biol

12.15-13.00

6

 

Basen

4

Religia

32

J. polski

6

Matem

13.15-14.00

7

 

Zaj wyr. mat

 

Basen

32

Religia

6

Geogr

14.10-14.55

8

 

 

 

Basen

 

 

Zaj wyr. mat

ŚRODA

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

6

Mat

8.35-9.20

2

12

J. polski

4

J. polski

32

Matemat.

6

Religia

9.30-10.15

3

12

J. polski

4

Inform.

6

J. polski

8

J. ang

10.30-11.15

4

12

GDDW

4

GDDW

32

GDDW

6

GDDW

11.25-12.10

5

12

Religia

4

Muzyka

32

Historia

6

J. pol

12.15-13.00

6

 

WF

4

Przyroda

32

Muzyka

6

Hist

13.15-14.00

7

 

 

4

J. polski

 

WF

6

Muzyka

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

WF

6

WDŻ

CZWARTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

13

Informat

6

Religia

8.35-9.20

2

8

J. ang

4

J. polski

32

Religia

6

Matem

9.30-10.15

3

12

Matemat.

4

Religia

6

J. polski

9

Fizyka

10.30-11.15

4

12

J. polski

4

Matemat.

6

J. polski

8

J. ang

11.25-12.10

5

12

Religia

4

J. niem

32

Matemat

6

J. pol

12.15-13.00

6

12

Muzyka

 

WF

32

J. niem

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

6

WDŻ

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

6

J. polski

8

J. niem

8.35-9.20

2

 

WF

4

J. polski

32

J. niem

9

Chemia

9.30-10.15

3

12

Matemat

4

J. polski

 

WF

6

Geogr

10.30-11.15

4

12

Przyroda

4

J. niem

 

WF

6

Mat

11.25-12.10

5

12

J. polski

4

Przyroda

32

Matemat.

6

J. pol

12.15-13.00

6

8

J. ang

4

Matemat.

32

Przyroda

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

 

 

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień

 

Godziny

Lekcja

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

L. Radojewska

A. Chojnicki

A. Grzesiak

A. Grzywaczewska

PONIEDZIAŁEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

6

J. niem

8.35-9.20

2

8

J. ang

4

Matemat.

6

J. polski

9

Fizyka

9.30-10.15

3

12

J. polski

4

Przyroda

32

J. niem

6

Mat

10.30-11.15

4

12

Plastyka

4

J. niem

32

Matemat.

9

Biol

11.25-12.10

5

12

Matemat.

4

Plastyka

32

Przyroda

 

Basen

12.15-13.00

6

12

Technika

4

Historia

32

Plastyka

 

Basen

13.15-14.00

7

 

Informat.

 

 

32

 

6

Plastyk

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

13

Inform

8.35-9.20

2

12

Matemat.

 

WF

32

Przyroda

6

Hist

9.30-10.15

3

12

Przyroda

4

Matemat.

32

Historia

8

J. ang

10.30-11.15

4

12

Historia

4

Zaj. tech

32

Matemat.

9

Chemia

11.25-12.10

5

 

Basen

6

J. polski

32

Z. techn.

9

Biol

12.15-13.00

6

 

Basen

4

Religia

32

J. polski

6

Matem

13.15-14.00

7

 

Zaj wyr. mat

 

Basen

32

Religia

6

Geogr

14.10-14.55

8

 

 

 

Basen

 

 

Zaj wyr. mat

ŚRODA

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

6

Mat

8.35-9.20

2

12

J. polski

4

J. polski

32

Matemat.

6

Religia

9.30-10.15

3

12

J. polski

4

Inform.

6

J. polski

8

J. ang

10.30-11.15

4

12

GDDW

4

GDDW

32

GDDW

6

GDDW

11.25-12.10

5

12

Religia

4

Muzyka

32

Historia

6

J. pol

12.15-13.00

6

 

WF

4

Przyroda

32

Muzyka

6

Hist

13.15-14.00

7

 

 

4

J. polski

 

WF

6

Muzyka

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

WF

6

WDŻ

CZWARTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

13

Informat

6

Religia

8.35-9.20

2

8

J. ang

4

J. polski

32

Religia

6

Matem

9.30-10.15

3

12

Matemat.

4

Religia

6

J. polski

9

Fizyka

10.30-11.15

4

12

J. polski

4

Matemat.

6

J. polski

8

J. ang

11.25-12.10

5

12

Religia

4

J. niem

32

Matemat

6

J. pol

12.15-13.00

6

12

Muzyka

 

WF

32

J. niem

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

6

WDŻ

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

6

J. polski

8

J. niem

8.35-9.20

2

 

WF

4

J. polski

32

J. niem

9

Chemia

9.30-10.15

3

12

Matemat

4

J. polski

 

WF

6

Geogr

10.30-11.15

4

12

Przyroda

4

J. niem

 

WF

6

Mat

11.25-12.10

5

12

J. polski

4

Przyroda

32

Matemat.

6

J. pol

12.15-13.00

6

8

J. ang

4

Matemat.

32

Przyroda

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

 

 

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień

 

Godziny

Lekcja

Klasa I

Klasa II

Klasa III

K. Paulińska

R. Marciniak

PONIEDZIAŁEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

 

 

25

Ed.wczes

31

Religia

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

J. ang

10.30-11.15

4

30

J. ang

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12.15-13.00

6

30

Religia

25

Religia

 

WF

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

WTOREK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

10.30-11.15

4

30

Ed.wczes

25

J. ang

 

WF

11.25-12.10

5

 

WF

 

WF

31

Ed.wczes

12.15-13.00

6

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

 

 

 

 

31

Ed.wczes

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

10.30-11.15

4

30

Muzyka

25

Muzyka

 

WF

11.25-12.10

5

 

WF

 

WF

31

Religia

12.15-13.00

6

30

Religia

25

Religia

31

Ed.wczes

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Zaj. komp

31

Zaj.komp

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

10.30-11.15

4

 

WF

 

WF

31

Ed.wczes

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

J. ang

31

Muzyka

12.15-13.00

6

30

Ed.wczes

 

 

 

 

13.15-14.00

7

 

 

 

 

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

 

 

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

10.30-11.15

4

30

J. ang

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

J. ang

12.15-13.00

6

30

Ed.plast.

25

Ed.plast.

31

Ed.wczes

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

Dzień

 

Godziny

Lekcja

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

K. Paulińska

R. Marciniak

L. Radojewska

A. Chojnicki

A. Grzesiak

A. Grzywaczewska

PONIEDZIAŁEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

J. niem

8.35-9.20

2

 

 

25

Ed.wczes

31

Religia

8

J. ang

4

Matemat.

6

J. polski

9

Fizyka

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

J. ang

12

J. polski

4

Przyroda

32

J. niem

6

Mat

10.30-11.15

4

30

J. ang

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Plastyka

4

J. niem

32

Matemat.

9

Biol

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Matemat.

4

Plastyka

32

Przyroda

 

Basen

12.15-13.00

6

30

Religia

25

Religia

 

WF

12

Technika

4

Historia

32

Plastyka

 

Basen

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

Informat.

 

 

32

 

6

Plastyk

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Inform

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Matemat.

 

WF

32

Przyroda

6

Hist

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Przyroda

4

Matemat.

32

Historia

8

J. ang

10.30-11.15

4

30

Ed.wczes

25

J. ang

 

WF

12

Historia

4

Zaj. tech

32

Matemat.

9

Chemia

11.25-12.10

5

 

WF

 

WF

31

Ed.wczes

 

Basen

6

J. polski

32

Z. techn.

9

Biol

12.15-13.00

6

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

Basen

4

Religia

32

J. polski

6

Matem

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

Zaj wyr. mat

 

Basen

32

Religia

6

Geogr

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basen

 

 

Zaj wyr. mat

ŚRODA

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Mat

8.35-9.20

2

 

 

 

 

31

Ed.wczes

12

J. polski

4

J. polski

32

Matemat.

6

Religia

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

J. polski

4

Inform.

6

J. polski

8

J. ang

10.30-11.15

4

30

Muzyka

25

Muzyka

 

WF

12

GDDW

4

GDDW

32

GDDW

6

GDDW

11.25-12.10

5

 

WF

 

WF

31

Religia

12

Religia

4

Muzyka

32

Historia

6

J. pol

12.15-13.00

6

30

Religia

25

Religia

31

Ed.wczes

 

WF

4

Przyroda

32

Muzyka

6

Hist

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

 

4

J. polski

 

WF

6

Muzyka

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WF

6

WDŻ

CZWARTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Informat

6

Religia

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Zaj. komp

31

Zaj.komp

8

J. ang

4

J. polski

32

Religia

6

Matem

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Matemat.

4

Religia

6

J. polski

9

Fizyka

10.30-11.15

4

 

WF

 

WF

31

Ed.wczes

12

J. polski

4

Matemat.

6

J. polski

8

J. ang

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

J. ang

31

Muzyka

12

Religia

4

J. niem

32

Matemat

6

J. pol

12.15-13.00

6

30

Ed.wczes

 

 

 

 

12

Muzyka

 

WF

32

J. niem

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

WDŻ

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

J. polski

8

J. niem

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

 

 

 

WF

4

J. polski

32

J. niem

9

Chemia

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Matemat

4

J. polski

 

WF

6

Geogr

10.30-11.15

4

30

J. ang

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Przyroda

4

J. niem

 

WF

6

Mat

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

J. ang

12

J. polski

4

Przyroda

32

Matemat.

6

J. pol

12.15-13.00

6

30

Ed.plast.

25

Ed.plast.

31

Ed.wczes

8

J. ang

4

Matemat.

32

Przyroda

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

strona w budowie

KLASA III gim  

Język polski klasa III gim

Matematyka klasa III gim   

Język angielski klasa III gim  

Język niemiecki klasa III gim 

Historia klasa III gim

WOS klasa III gim

Geografia klasa III gim 

Biologia klasa III gim

Chemia klasa III gim

Fizyka klasa III gim

EDB

Informatyka klasy II-III gim

Plastyka

Wychowanie fizyczne

Religia klasy IV sp - III gim

KLASA II gim

Język polski klasa II gim

Matematyka klasa II gim

Język angielski klasa II gim

Język niemiecki klasa II gim 

Historia klasa II gim

Geografia klasa II gim

Zajęcia techniczne

Biologia klasa II gim

Chemia klasa II gim

Fizyka klasa II gim

Informatyka klasy II-III gim

Wychowanie fizyczne

Religia klasy IV sp - III gim

KLASA VII sp

Język polski klasa VII sp                                                 

Matematyka klasa VII sp

Język angielski klasa VII sp

Język niemiecki klasa VII sp

Historia klasa VII sp

Geografia klasa VII sp

Biologia klasa VII sp

Chemia klasa VII sp

Fizyka klasa VII sp

Informatyka klasa VII sp

Plastyka

Wychowanie fizyczne

Religia klasy IV sp - III gim

KLASA VI sp

Język polski klasa VI sp

Język niemiecki klasa VI sp

Historia klasa VI sp

Matematyka klasa VI sp

Zajęcia komputerowe klasy V-VI sp

Plastyka

Zajęcia techniczne

Przyroda klasy IV-VI

Wychowanie fizyczne

Religia klasy IV sp - III gim

KLASA V sp

Język polski klasa V sp

Język niemiecki klasa V sp

Historia klasa V sp

Matematyka klasa V sp

Zajęcia komputerowe klasy V-VI sp

Plastyka

Zajęcia techniczne

Przyroda klasy IV-VI

Wychowanie fizyczne

Religia klasy IV sp - III gim

KLASA IV sp

Język polski klasa IV sp

Język angielski klasa IV sp

Historia klasa IV sp

Matematyka klasa IV sp

Informatyka klasa IV sp

Plastyka

Zajęcia techniczne

Przyroda klasy IV-VI

Wychowanie fizyczne

Religia klasy IV sp - III gim

KLASA III sp

Język angielski klasa III sp

Religia klasa III sp

Zajęcia komputerowe klasy II-III sp

KLASA II sp

Język angielski klasa II sp

Religia klasa II sp

Zajęcia komputerowe klasy II-III sp

KLASA I sp

Język angielski klasa I sp

Religia klasa I sp