Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin ex leo, fringilla eu purus nec, semper ultrices ligula. Cras scelerisque ac dui vitae vehicula. Phasellus eget diam nunc. Proin cursus finibus malesuada. Donec augue felis, iaculis ut augue a, lobortis gravida velit. Maecenas ullamcorper facilisis dolor, et semper sem viverra nec. Fusce sapien metus, porta nec fermentum vitae, laoreet id magna. Aenean eu ornare urna. Aliquam eu odio ut lacus fringilla hendrerit. Etiam vitae metus sit amet erat hendrerit sagittis sed id ligula. Vestibulum vel eros commodo, mattis est sollicitudin, dapibus mauris. Curabitur sollicitudin neque nec egestas rhoncus. Etiam consequat vitae lorem euismod iaculis. Praesent at lacus mi. Donec vel feugiat lacus.

Strona w budowie

Harmonogram spotkań z rodzicami

na rok szkolny 2018/2019

 

Data

Godzina

12 wrzesień 2018

Oddział Przedszkolny

18:00

 

13 września 2018

klasy I - III

klasy IV - VIII


16:30 - 17:00

17:00 - 18:00

 

11 października 2018

17:00 – 18:00

 

15 listopada 2018

17:00 – 18:00


13 grudnia 2018

17:00 - 19:00

 

10 stycznia 2019

17:00 – 18:00

 

21 lutego 2019

17:00 – 18:00

 

14 marca 2019

17:00 – 18:00

 

11 kwietnia 2019

17:00 – 19:00


16 maja 2019

 

17:00 - 19:00

Data

Godzina

21 wrzesień 2017

17:00 – 19:00

 

12 październik 2017

17:00 – 19:00

 

9 listopad 2017

17:00 – 19:00

 

14 grudzień 2017

17:00 – 19:00

Oceny proponowane na I półrocze

25 styczeń 2018

17:00 – 19:00

 

15 marzec 2018

17:00 – 19:00

 

12 kwiecień 2018

17:00 – 19:00

 

17 maj 2018

17:00 – 19:00

Oceny proponowane na II półrocze

 

Klasa III G

Hanna Koczorowska

Dzień tygodnia Lekcja Sala Przedmiot

 

 

 

 Poniedziałek

1.

7

Zaj. dod.mat

2.

6

Matematyka

3.

6

EDB

4.

6

J.polski

5.

9

Biologia

6.

7

Geografia

7.

8

J. angielski

8.

9

K. Bio-Chem

 

 

 

 Wtorek

1.

6

K -J.POL

2.

6

J. polski

3.

6

J. polski

4.

9

Matematyka

5.

13

Informatyka

6.

6

Historia

7.

6

Religia

8.

8

J. niemiecki

 

 

 

 Środa        

 1.

4

WOS

 2.

9

Chemia

 3.

8

GDDW

 4.

9

Matematyka

 5.

6

Historia

 6.  

Wych. fiz.

 7.

 

Wych. fiz.

 8.

4

Zaj. art. (m)

 

 

 

 Czwartek        

 1.

8

K.-J. ANG

 2.

9

Fizyka

 3.

8

Matematyka

 4.

8

J. niemiecki

 5.

6

WOS

 6.

9

J. polski

 7.

4

Religia

 8.

4

Zaj. art. (pl)

 

 

 

 Piątek        

 1.

 

 

 2.

8

J. angielski

 3.

9

Matematyka

 4.

9

J. niemiecki

 5.

9

J. polski

 6.

 

Wych. fiz.

 7.

 

Wych. fiz.

 8.

 

 

Lekcja

Klasa II G

Klasa III G

H. Koczorowska

1

 

WDŻ

 

WDŻ

2

12

J. niem

6

J. polski

3

9

Fizyka

7

Geografia

4

7

J. polski

 

WF

5

6

J. polski

7

Historia

6

9

Biologia

7

Matemat.

7

 

Basen

7

Chemia

8

 

Basen

7

Plastyka

1

 

 

7

Zaj. j.polski

2

 

Zaj.j.ang

7

Matemat.

3

7

Matemat.

9

Chemia

4

6

J. polski

7

EDB

5

6

Geografia

7

J. polski

6

9

Biologia

7

J. polski

7

9

Chemia

8

J. niem.

8

7

Religia

7

Religia

1

7

Zaj. matem

7

Zaj. matem

2

7

Matemat.

8

J. ang.

3

7

Religia

7

Religia

4

8

GDDW

8

GDDW

5

8

J. ang

7

Matemat.

6

13

Informatyka

7

J. polski

7

7

Historia

13

Informatyka

8

7

Zaj. tech

9

Muzyka

Zaj. art.

1

 

 

8

J. niem./ang

2

7

J. polski

9

Fizyka

3

7

Matemat.

8

J. niem.

4

9

Fizyka

7

Matemat.

5

9

Historia

7

J. polski

6

8

J. ang

7

WOS

7

8

J. niem

7

Historia

8

 

WF

 

WF

1

 

 

9      Zaj. Biol/chem

2

7

J. polski

8

J. niem.

3

9

Chemia

8

J. ang.

4

9

Geografia

7

Matematyka

5

7

Matemat.

 

WF

6

 

WF

 

WF

7

 

Zajęcia rew.

 

Zajęcia rew.

8

 

Zajęcia rew.

 

Zajęcia rew.

 

Dzień

 

Godziny

Lekcja

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

L. Radojewska

A. Chojnicki

A. Grzesiak

A. Grzywaczewska

PONIEDZIAŁEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

6

J. niem

8.35-9.20

2

8

J. ang

4

Matemat.

6

J. polski

9

Fizyka

9.30-10.15

3

12

J. polski

4

Przyroda

32

J. niem

6

Mat

10.35-11.20

4

12

Plastyka

4

J. niem

32

Matemat.

9

Biol

11.30-12.15

5

12

Matemat.

4

Plastyka

32

Przyroda

 

Basen

12.25-13.10

6

12

Technika

4

Historia

32

Plastyka

 

Basen

13.20-14.05

7

 

Informat.

 

 

32

 

6

Plastyk

14.15-15.00

8

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

13

Inform

8.35-9.20

2

12

Matemat.

 

WF

32

Przyroda

6

Hist

9.30-10.15

3

12

Przyroda

4

Matemat.

32

Historia

8

J. ang

10.30-11.15

4

12

Historia

4

Zaj. tech

32

Matemat.

9

Chemia

11.25-12.10

5

 

Basen

6

J. polski

32

Z. techn.

9

Biol

12.15-13.00

6

 

Basen

4

Religia

32

J. polski

6

Matem

13.15-14.00

7

 

Zaj wyr. mat

 

Basen

32

Religia

6

Geogr

14.10-14.55

8

 

 

 

Basen

 

 

Zaj wyr. mat

ŚRODA

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

6

Mat

8.35-9.20

2

12

J. polski

4

J. polski

32

Matemat.

6

Religia

9.30-10.15

3

12

J. polski

4

Inform.

6

J. polski

8

J. ang

10.30-11.15

4

12

GDDW

4

GDDW

32

GDDW

6

GDDW

11.25-12.10

5

12

Religia

4

Muzyka

32

Historia

6

J. pol

12.15-13.00

6

 

WF

4

Przyroda

32

Muzyka

6

Hist

13.15-14.00

7

 

 

4

J. polski

 

WF

6

Muzyka

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

WF

6

WDŻ

CZWARTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

13

Informat

6

Religia

8.35-9.20

2

8

J. ang

4

J. polski

32

Religia

6

Matem

9.30-10.15

3

12

Matemat.

4

Religia

6

J. polski

9

Fizyka

10.30-11.15

4

12

J. polski

4

Matemat.

6

J. polski

8

J. ang

11.25-12.10

5

12

Religia

4

J. niem

32

Matemat

6

J. pol

12.15-13.00

6

12

Muzyka

 

WF

32

J. niem

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

6

WDŻ

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

6

J. polski

8

J. niem

8.35-9.20

2

 

WF

4

J. polski

32

J. niem

9

Chemia

9.30-10.15

3

12

Matemat

4

J. polski

 

WF

6

Geogr

10.30-11.15

4

12

Przyroda

4

J. niem

 

WF

6

Mat

11.25-12.10

5

12

J. polski

4

Przyroda

32

Matemat.

6

J. pol

12.15-13.00

6

8

J. ang

4

Matemat.

32

Przyroda

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

 

 

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień

 

Godziny

Lekcja

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

L. Radojewska

A. Chojnicki

A. Grzesiak

A. Grzywaczewska

PONIEDZIAŁEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

6

J. niem

8.35-9.20

2

8

J. ang

4

Matemat.

6

J. polski

9

Fizyka

9.30-10.15

3

12

J. polski

4

Przyroda

32

J. niem

6

Mat

10.30-11.15

4

12

Plastyka

4

J. niem

32

Matemat.

9

Biol

11.25-12.10

5

12

Matemat.

4

Plastyka

32

Przyroda

 

Basen

12.15-13.00

6

12

Technika

4

Historia

32

Plastyka

 

Basen

13.15-14.00

7

 

Informat.

 

 

32

 

6

Plastyk

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

13

Inform

8.35-9.20

2

12

Matemat.

 

WF

32

Przyroda

6

Hist

9.30-10.15

3

12

Przyroda

4

Matemat.

32

Historia

8

J. ang

10.30-11.15

4

12

Historia

4

Zaj. tech

32

Matemat.

9

Chemia

11.25-12.10

5

 

Basen

6

J. polski

32

Z. techn.

9

Biol

12.15-13.00

6

 

Basen

4

Religia

32

J. polski

6

Matem

13.15-14.00

7

 

Zaj wyr. mat

 

Basen

32

Religia

6

Geogr

14.10-14.55

8

 

 

 

Basen

 

 

Zaj wyr. mat

ŚRODA

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

6

Mat

8.35-9.20

2

12

J. polski

4

J. polski

32

Matemat.

6

Religia

9.30-10.15

3

12

J. polski

4

Inform.

6

J. polski

8

J. ang

10.30-11.15

4

12

GDDW

4

GDDW

32

GDDW

6

GDDW

11.25-12.10

5

12

Religia

4

Muzyka

32

Historia

6

J. pol

12.15-13.00

6

 

WF

4

Przyroda

32

Muzyka

6

Hist

13.15-14.00

7

 

 

4

J. polski

 

WF

6

Muzyka

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

WF

6

WDŻ

CZWARTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

13

Informat

6

Religia

8.35-9.20

2

8

J. ang

4

J. polski

32

Religia

6

Matem

9.30-10.15

3

12

Matemat.

4

Religia

6

J. polski

9

Fizyka

10.30-11.15

4

12

J. polski

4

Matemat.

6

J. polski

8

J. ang

11.25-12.10

5

12

Religia

4

J. niem

32

Matemat

6

J. pol

12.15-13.00

6

12

Muzyka

 

WF

32

J. niem

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

6

WDŻ

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

6

J. polski

8

J. niem

8.35-9.20

2

 

WF

4

J. polski

32

J. niem

9

Chemia

9.30-10.15

3

12

Matemat

4

J. polski

 

WF

6

Geogr

10.30-11.15

4

12

Przyroda

4

J. niem

 

WF

6

Mat

11.25-12.10

5

12

J. polski

4

Przyroda

32

Matemat.

6

J. pol

12.15-13.00

6

8

J. ang

4

Matemat.

32

Przyroda

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

 

 

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień

 

Godziny

Lekcja

Klasa I

Klasa II

Klasa III

K. Paulińska

R. Marciniak

PONIEDZIAŁEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

 

 

25

Ed.wczes

31

Religia

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

J. ang

10.30-11.15

4

30

J. ang

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12.15-13.00

6

30

Religia

25

Religia

 

WF

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

WTOREK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

10.30-11.15

4

30

Ed.wczes

25

J. ang

 

WF

11.25-12.10

5

 

WF

 

WF

31

Ed.wczes

12.15-13.00

6

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

 

 

 

 

31

Ed.wczes

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

10.30-11.15

4

30

Muzyka

25

Muzyka

 

WF

11.25-12.10

5

 

WF

 

WF

31

Religia

12.15-13.00

6

30

Religia

25

Religia

31

Ed.wczes

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Zaj. komp

31

Zaj.komp

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

10.30-11.15

4

 

WF

 

WF

31

Ed.wczes

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

J. ang

31

Muzyka

12.15-13.00

6

30

Ed.wczes

 

 

 

 

13.15-14.00

7

 

 

 

 

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

 

 

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

10.30-11.15

4

30

J. ang

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

J. ang

12.15-13.00

6

30

Ed.plast.

25

Ed.plast.

31

Ed.wczes

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

Dzień

 

Godziny

Lekcja

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

K. Paulińska

R. Marciniak

L. Radojewska

A. Chojnicki

A. Grzesiak

A. Grzywaczewska

PONIEDZIAŁEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

J. niem

8.35-9.20

2

 

 

25

Ed.wczes

31

Religia

8

J. ang

4

Matemat.

6

J. polski

9

Fizyka

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

J. ang

12

J. polski

4

Przyroda

32

J. niem

6

Mat

10.30-11.15

4

30

J. ang

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Plastyka

4

J. niem

32

Matemat.

9

Biol

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Matemat.

4

Plastyka

32

Przyroda

 

Basen

12.15-13.00

6

30

Religia

25

Religia

 

WF

12

Technika

4

Historia

32

Plastyka

 

Basen

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

Informat.

 

 

32

 

6

Plastyk

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Inform

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Matemat.

 

WF

32

Przyroda

6

Hist

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Przyroda

4

Matemat.

32

Historia

8

J. ang

10.30-11.15

4

30

Ed.wczes

25

J. ang

 

WF

12

Historia

4

Zaj. tech

32

Matemat.

9

Chemia

11.25-12.10

5

 

WF

 

WF

31

Ed.wczes

 

Basen

6

J. polski

32

Z. techn.

9

Biol

12.15-13.00

6

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

Basen

4

Religia

32

J. polski

6

Matem

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

Zaj wyr. mat

 

Basen

32

Religia

6

Geogr

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basen

 

 

Zaj wyr. mat

ŚRODA

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Mat

8.35-9.20

2

 

 

 

 

31

Ed.wczes

12

J. polski

4

J. polski

32

Matemat.

6

Religia

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

J. polski

4

Inform.

6

J. polski

8

J. ang

10.30-11.15

4

30

Muzyka

25

Muzyka

 

WF

12

GDDW

4

GDDW

32

GDDW

6

GDDW

11.25-12.10

5

 

WF

 

WF

31

Religia

12

Religia

4

Muzyka

32

Historia

6

J. pol

12.15-13.00

6

30

Religia

25

Religia

31

Ed.wczes

 

WF

4

Przyroda

32

Muzyka

6

Hist

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

 

4

J. polski

 

WF

6

Muzyka

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WF

6

WDŻ

CZWARTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Informat

6

Religia

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Zaj. komp

31

Zaj.komp

8

J. ang

4

J. polski

32

Religia

6

Matem

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Matemat.

4

Religia

6

J. polski

9

Fizyka

10.30-11.15

4

 

WF

 

WF

31

Ed.wczes

12

J. polski

4

Matemat.

6

J. polski

8

J. ang

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

J. ang

31

Muzyka

12

Religia

4

J. niem

32

Matemat

6

J. pol

12.15-13.00

6

30

Ed.wczes

 

 

 

 

12

Muzyka

 

WF

32

J. niem

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

WDŻ

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

J. polski

8

J. niem

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

 

 

 

WF

4

J. polski

32

J. niem

9

Chemia

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Matemat

4

J. polski

 

WF

6

Geogr

10.30-11.15

4

30

J. ang

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Przyroda

4

J. niem

 

WF

6

Mat

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

J. ang

12

J. polski

4

Przyroda

32

Matemat.

6

J. pol

12.15-13.00

6

30

Ed.plast.

25

Ed.plast.

31

Ed.wczes

8

J. ang

4

Matemat.

32

Przyroda

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WF

14.10-14.55

8