image004Unihokej – Mistrzostwa Powiatu w unihokeju w kategorii dziewcząt i chłopców - Igrzyska Dzieci.

W drugim tygodniu listopada tradycyjnie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turniejach unihokeja rozgrywanych w ramach Szkolnego Związku Sportowego.

Zawody miały rangę mistrzostw powiatu i odbywały się na hali sportowej przy ul. Młyńskiej w Krotoszynie. Jako pierwsze 6.11.2017 r. swoją rywalizację rozpoczęły dziewczynki. W zawodach brało udział 5 zespołów tj. SP 8, SP Lutogniew, SP Benice, SP Biadki i SP Chwaliszew. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym. Nasze uczennice pokonując wszystkie rywalki zajęły bezapelacyjnie I miejsce w turnieju uzyskując tym samym awans do Mistrzostw Rejonu. Gratulujemy!!!

 

 Wyniki spotkań:

SP Chwaliszew – SP Lutogniew     2:1

SP Chwaliszew – SP 8                  2:1

SP Chwaliszew – SP Biadki           4:1

SP Chwaliszew – SP Benice          6:0

Dwa dni później tj. 8.11.2017 r. do rywalizacji przystąpili chłopcy z SP. W tych rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach. Nasi chłopcy trafili do grupy z SP Biadki i SP Rozdrażew. Ulegając jedynie zespołowi z Biadek zajęliśmy drugie miejsce w grupie i o finał zagraliśmy ze zwycięzcą grupy A.  SP Koźmin Wlkp. ,który udało się pokonać. W finale po raz drugi czekał na nas zespół z Biadek. Niestety po zaciętej walce ulegliśmy rywalowi 0:1 zajmując ostatecznie II miejsce w turnieju. Gratulujemy!!!