image003Pod hasłem "Jesteśmy Polką i Polakiem" w niedzielę 10 czerwca 2018 r. odbył się w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Chwaliszewie festyn rodzinny.

 

 

Oprócz atrakcji artystycznych, które zaprezentowała nasza społeczność uczniowska swoje umiejętności taneczne pokazały klasy najstarsze czyli gimnazjaliści. Dziewczęta w pięknych, długich sukniach a chłopacy w białych koszulach odtańczyli poloneza.

 Od licznych wrażeń można było odpocząć w kawiarence, w której serwowano przepyszne ciasta naszych mam, które jak zwykle, gdy zachodzi potrzeba, chętnie służą pomocą. 

Ci, których „dopadł” większy głód, mogli posilić się pysznościami z kuchni szkolnej a serwowano: hamburgery, hot-dogi, zapiekanki no i nie mogło zabraknąć frytek.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się poprzez udział w festynie do integracji naszej społeczności. W szczególności bardzo mocno dziękujemy naszym sponsorom i darczyńcom, bez których nie było by tak miłego, rodzinnego spotkania.