Strona w budowie

Harmonogram spotkań z rodzicami

na rok szkolny 2017/2018

 

Data

Godzina

21 wrzesień 2017

17:00 – 19:00

 

12 październik 2017

17:00 – 19:00

 

9 listopad 2017

17:00 – 18:00

 

14 grudzień 2017

17:00 – 19:00

Oceny proponowane na I półrocze

25 styczeń 2018

17:00 – 18:00

 

15 marzec 2018

17:00 – 18:00

 

12 kwiecień 2018

17:00 – 18:00

 

17 maj 2018

17:00 – 19:00

Oceny proponowane na II półrocze

Data

Godzina

21 wrzesień 2017

17:00 – 19:00

 

12 październik 2017

17:00 – 19:00

 

9 listopad 2017

17:00 – 19:00

 

14 grudzień 2017

17:00 – 19:00

Oceny proponowane na I półrocze

25 styczeń 2018

17:00 – 19:00

 

15 marzec 2018

17:00 – 19:00

 

12 kwiecień 2018

17:00 – 19:00

 

17 maj 2018

17:00 – 19:00

Oceny proponowane na II półrocze

 

 

Lekcja

Klasa II G

Klasa III G

H. Koczorowska

PONIEDZIAŁEK

1

 

WDŻ

 

WDŻ

2

12

J. niem

6

J. polski

3

9

Fizyka

7

Geografia

4

7

J. polski

 

WF

5

6

J. polski

7

Historia

6

9

Biologia

7

Matemat.

7

 

Basen

7

Chemia

8

 

Basen

7

Plastyka

WTOREK

1

 

 

7

Zaj. j.polski

2

 

Zaj.j.ang

7

Matemat.

3

7

Matemat.

9

Chemia

4

6

J. polski

7

EDB

5

6

Geografia

7

J. polski

6

9

Biologia

7

J. polski

7

9

Chemia

8

J. niem.

8

7

Religia

7

Religia

ŚRODA

1

7

Zaj. matem

7

Zaj. matem

2

7

Matemat.

8

J. ang.

3

7

Religia

7

Religia

4

8

GDDW

8

GDDW

5

8

J. ang

7

Matemat.

6

13

Informatyka

7

J. polski

7

7

Historia

13

Informatyka

8

7

Zaj. tech

9

Muzyka

Zaj. art.

CZWARTEK

1

 

 

8

J. niem./ang

2

7

J. polski

9

Fizyka

3

7

Matemat.

8

J. niem.

4

9

Fizyka

7

Matemat.

5

9

Historia

7

J. polski

6

8

J. ang

7

WOS

7

8

J. niem

7

Historia

8

 

WF

 

WF

PIĄTEK

1

 

 

9      Zaj. Biol/chem

2

7

J. polski

8

J. niem.

3

9

Chemia

8

J. ang.

4

9

Geografia

7

Matematyka

5

7

Matemat.

 

WF

6

 

WF

 

WF

7

 

Zajęcia rew.

 

Zajęcia rew.

8

 

Zajęcia rew.

 

Zajęcia rew.

Lekcja

Klasa II G

Klasa III G

H. Koczorowska

1

 

WDŻ

 

WDŻ

2

12

J. niem

6

J. polski

3

9

Fizyka

7

Geografia

4

7

J. polski

 

WF

5

6

J. polski

7

Historia

6

9

Biologia

7

Matemat.

7

 

Basen

7

Chemia

8

 

Basen

7

Plastyka

1

 

 

7

Zaj. j.polski

2

 

Zaj.j.ang

7

Matemat.

3

7

Matemat.

9

Chemia

4

6

J. polski

7

EDB

5

6

Geografia

7

J. polski

6

9

Biologia

7

J. polski

7

9

Chemia

8

J. niem.

8

7

Religia

7

Religia

1

7

Zaj. matem

7

Zaj. matem

2

7

Matemat.

8

J. ang.

3

7

Religia

7

Religia

4

8

GDDW

8

GDDW

5

8

J. ang

7

Matemat.

6

13

Informatyka

7

J. polski

7

7

Historia

13

Informatyka

8

7

Zaj. tech

9

Muzyka

Zaj. art.

1

 

 

8

J. niem./ang

2

7

J. polski

9

Fizyka

3

7

Matemat.

8

J. niem.

4

9

Fizyka

7

Matemat.

5

9

Historia

7

J. polski

6

8

J. ang

7

WOS

7

8

J. niem

7

Historia

8

 

WF

 

WF

1

 

 

9      Zaj. Biol/chem

2

7

J. polski

8

J. niem.

3

9

Chemia

8

J. ang.

4

9

Geografia

7

Matematyka

5

7

Matemat.

 

WF

6

 

WF

 

WF

7

 

Zajęcia rew.

 

Zajęcia rew.

8

 

Zajęcia rew.

 

Zajęcia rew.

 

Dzień

 

Godziny

Lekcja

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

L. Radojewska

A. Chojnicki

A. Grzesiak

A. Grzywaczewska

PONIEDZIAŁEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

6

J. niem

8.35-9.20

2

8

J. ang

4

Matemat.

6

J. polski

9

Fizyka

9.30-10.15

3

12

J. polski

4

Przyroda

32

J. niem

6

Mat

10.30-11.15

4

12

Plastyka

4

J. niem

32

Matemat.

9

Biol

11.25-12.10

5

12

Matemat.

4

Plastyka

32

Przyroda

 

Basen

12.15-13.00

6

12

Technika

4

Historia

32

Plastyka

 

Basen

13.15-14.00

7

 

Informat.

 

 

32

 

6

Plastyk

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

13

Inform

8.35-9.20

2

12

Matemat.

 

WF

32

Przyroda

6

Hist

9.30-10.15

3

12

Przyroda

4

Matemat.

32

Historia

8

J. ang

10.30-11.15

4

12

Historia

4

Zaj. tech

32

Matemat.

9

Chemia

11.25-12.10

5

 

Basen

6

J. polski

32

Z. techn.

9

Biol

12.15-13.00

6

 

Basen

4

Religia

32

J. polski

6

Matem

13.15-14.00

7

 

Zaj wyr. mat

 

Basen

32

Religia

6

Geogr

14.10-14.55

8

 

 

 

Basen

 

 

Zaj wyr. mat

ŚRODA

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

6

Mat

8.35-9.20

2

12

J. polski

4

J. polski

32

Matemat.

6

Religia

9.30-10.15

3

12

J. polski

4

Inform.

6

J. polski

8

J. ang

10.30-11.15

4

12

GDDW

4

GDDW

32

GDDW

6

GDDW

11.25-12.10

5

12

Religia

4

Muzyka

32

Historia

6

J. pol

12.15-13.00

6

 

WF

4

Przyroda

32

Muzyka

6

Hist

13.15-14.00

7

 

 

4

J. polski

 

WF

6

Muzyka

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

WF

6

WDŻ

CZWARTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

13

Informat

6

Religia

8.35-9.20

2

8

J. ang

4

J. polski

32

Religia

6

Matem

9.30-10.15

3

12

Matemat.

4

Religia

6

J. polski

9

Fizyka

10.30-11.15

4

12

J. polski

4

Matemat.

6

J. polski

8

J. ang

11.25-12.10

5

12

Religia

4

J. niem

32

Matemat

6

J. pol

12.15-13.00

6

12

Muzyka

 

WF

32

J. niem

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

6

WDŻ

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

6

J. polski

8

J. niem

8.35-9.20

2

 

WF

4

J. polski

32

J. niem

9

Chemia

9.30-10.15

3

12

Matemat

4

J. polski

 

WF

6

Geogr

10.30-11.15

4

12

Przyroda

4

J. niem

 

WF

6

Mat

11.25-12.10

5

12

J. polski

4

Przyroda

32

Matemat.

6

J. pol

12.15-13.00

6

8

J. ang

4

Matemat.

32

Przyroda

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

 

 

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień

 

Godziny

Lekcja

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

L. Radojewska

A. Chojnicki

A. Grzesiak

A. Grzywaczewska

PONIEDZIAŁEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

6

J. niem

8.35-9.20

2

8

J. ang

4

Matemat.

6

J. polski

9

Fizyka

9.30-10.15

3

12

J. polski

4

Przyroda

32

J. niem

6

Mat

10.30-11.15

4

12

Plastyka

4

J. niem

32

Matemat.

9

Biol

11.25-12.10

5

12

Matemat.

4

Plastyka

32

Przyroda

 

Basen

12.15-13.00

6

12

Technika

4

Historia

32

Plastyka

 

Basen

13.15-14.00

7

 

Informat.

 

 

32

 

6

Plastyk

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

13

Inform

8.35-9.20

2

12

Matemat.

 

WF

32

Przyroda

6

Hist

9.30-10.15

3

12

Przyroda

4

Matemat.

32

Historia

8

J. ang

10.30-11.15

4

12

Historia

4

Zaj. tech

32

Matemat.

9

Chemia

11.25-12.10

5

 

Basen

6

J. polski

32

Z. techn.

9

Biol

12.15-13.00

6

 

Basen

4

Religia

32

J. polski

6

Matem

13.15-14.00

7

 

Zaj wyr. mat

 

Basen

32

Religia

6

Geogr

14.10-14.55

8

 

 

 

Basen

 

 

Zaj wyr. mat

ŚRODA

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

6

Mat

8.35-9.20

2

12

J. polski

4

J. polski

32

Matemat.

6

Religia

9.30-10.15

3

12

J. polski

4

Inform.

6

J. polski

8

J. ang

10.30-11.15

4

12

GDDW

4

GDDW

32

GDDW

6

GDDW

11.25-12.10

5

12

Religia

4

Muzyka

32

Historia

6

J. pol

12.15-13.00

6

 

WF

4

Przyroda

32

Muzyka

6

Hist

13.15-14.00

7

 

 

4

J. polski

 

WF

6

Muzyka

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

WF

6

WDŻ

CZWARTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

13

Informat

6

Religia

8.35-9.20

2

8

J. ang

4

J. polski

32

Religia

6

Matem

9.30-10.15

3

12

Matemat.

4

Religia

6

J. polski

9

Fizyka

10.30-11.15

4

12

J. polski

4

Matemat.

6

J. polski

8

J. ang

11.25-12.10

5

12

Religia

4

J. niem

32

Matemat

6

J. pol

12.15-13.00

6

12

Muzyka

 

WF

32

J. niem

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

6

WDŻ

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

6

J. polski

8

J. niem

8.35-9.20

2

 

WF

4

J. polski

32

J. niem

9

Chemia

9.30-10.15

3

12

Matemat

4

J. polski

 

WF

6

Geogr

10.30-11.15

4

12

Przyroda

4

J. niem

 

WF

6

Mat

11.25-12.10

5

12

J. polski

4

Przyroda

32

Matemat.

6

J. pol

12.15-13.00

6

8

J. ang

4

Matemat.

32

Przyroda

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

 

 

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień

 

Godziny

Lekcja

Klasa I

Klasa II

Klasa III

K. Paulińska

R. Marciniak

PONIEDZIAŁEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

 

 

25

Ed.wczes

31

Religia

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

J. ang

10.30-11.15

4

30

J. ang

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12.15-13.00

6

30

Religia

25

Religia

 

WF

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

WTOREK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

10.30-11.15

4

30

Ed.wczes

25

J. ang

 

WF

11.25-12.10

5

 

WF

 

WF

31

Ed.wczes

12.15-13.00

6

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

 

 

 

 

31

Ed.wczes

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

10.30-11.15

4

30

Muzyka

25

Muzyka

 

WF

11.25-12.10

5

 

WF

 

WF

31

Religia

12.15-13.00

6

30

Religia

25

Religia

31

Ed.wczes

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Zaj. komp

31

Zaj.komp

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

10.30-11.15

4

 

WF

 

WF

31

Ed.wczes

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

J. ang

31

Muzyka

12.15-13.00

6

30

Ed.wczes

 

 

 

 

13.15-14.00

7

 

 

 

 

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

 

 

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

10.30-11.15

4

30

J. ang

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

J. ang

12.15-13.00

6

30

Ed.plast.

25

Ed.plast.

31

Ed.wczes

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

Dzień

 

Godziny

Lekcja

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

K. Paulińska

R. Marciniak

L. Radojewska

A. Chojnicki

A. Grzesiak

A. Grzywaczewska

PONIEDZIAŁEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

J. niem

8.35-9.20

2

 

 

25

Ed.wczes

31

Religia

8

J. ang

4

Matemat.

6

J. polski

9

Fizyka

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

J. ang

12

J. polski

4

Przyroda

32

J. niem

6

Mat

10.30-11.15

4

30

J. ang

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Plastyka

4

J. niem

32

Matemat.

9

Biol

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Matemat.

4

Plastyka

32

Przyroda

 

Basen

12.15-13.00

6

30

Religia

25

Religia

 

WF

12

Technika

4

Historia

32

Plastyka

 

Basen

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

Informat.

 

 

32

 

6

Plastyk

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Inform

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Matemat.

 

WF

32

Przyroda

6

Hist

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Przyroda

4

Matemat.

32

Historia

8

J. ang

10.30-11.15

4

30

Ed.wczes

25

J. ang

 

WF

12

Historia

4

Zaj. tech

32

Matemat.

9

Chemia

11.25-12.10

5

 

WF

 

WF

31

Ed.wczes

 

Basen

6

J. polski

32

Z. techn.

9

Biol

12.15-13.00

6

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

Basen

4

Religia

32

J. polski

6

Matem

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

Zaj wyr. mat

 

Basen

32

Religia

6

Geogr

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basen

 

 

Zaj wyr. mat

ŚRODA

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Mat

8.35-9.20

2

 

 

 

 

31

Ed.wczes

12

J. polski

4

J. polski

32

Matemat.

6

Religia

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

J. polski

4

Inform.

6

J. polski

8

J. ang

10.30-11.15

4

30

Muzyka

25

Muzyka

 

WF

12

GDDW

4

GDDW

32

GDDW

6

GDDW

11.25-12.10

5

 

WF

 

WF

31

Religia

12

Religia

4

Muzyka

32

Historia

6

J. pol

12.15-13.00

6

30

Religia

25

Religia

31

Ed.wczes

 

WF

4

Przyroda

32

Muzyka

6

Hist

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

 

4

J. polski

 

WF

6

Muzyka

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WF

6

WDŻ

CZWARTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Informat

6

Religia

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Zaj. komp

31

Zaj.komp

8

J. ang

4

J. polski

32

Religia

6

Matem

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Matemat.

4

Religia

6

J. polski

9

Fizyka

10.30-11.15

4

 

WF

 

WF

31

Ed.wczes

12

J. polski

4

Matemat.

6

J. polski

8

J. ang

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

J. ang

31

Muzyka

12

Religia

4

J. niem

32

Matemat

6

J. pol

12.15-13.00

6

30

Ed.wczes

 

 

 

 

12

Muzyka

 

WF

32

J. niem

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

WDŻ

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

7.45-8.30

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

J. polski

8

J. niem

8.35-9.20

2

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

 

 

 

WF

4

J. polski

32

J. niem

9

Chemia

9.30-10.15

3

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Matemat

4

J. polski

 

WF

6

Geogr

10.30-11.15

4

30

J. ang

25

Ed.wczes

31

Ed.wczes

12

Przyroda

4

J. niem

 

WF

6

Mat

11.25-12.10

5

30

Ed.wczes

25

Ed.wczes

31

J. ang

12

J. polski

4

Przyroda

32

Matemat.

6

J. pol

12.15-13.00

6

30

Ed.plast.

25

Ed.plast.

31

Ed.wczes

8

J. ang

4

Matemat.

32

Przyroda

6

J. pol

13.15-14.00

7

 

Świetlica

 

Świetlica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WF

14.10-14.55

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

strona w budowie