plakat

image003Po raz trzeci w naszej szkole odbył się światowy dzień tabliczki mnożenia. Najpierw uczniowie na swoich lekcjach mierzyli się z działaniami. Nawet uczniowie klasy pierwszej spisali się wyśmienicie.

image003Ponownie zaczynamy rok szkolny z gotowaniem.

Tym razem przygotowaliśmy sałatkę warstwową na słodko.

image001Dnia 18 października 2018r. na krotoszyńskim rynku odbyły się warsztaty ekologiczne organizowane przez Regionalne Centrum Ekologiczne oraz Urząd Miejski w Krotoszynie i Związek Międzygminny „Eko Siódemka”.

image047

We wrześniu 2018 roku cała społeczność Szkoły Podstawowej w Chwaliszewie włączyła się w akcję „SPRZĄTANIE ŚWIATA”. Jej celem było zwrócenie uwagi uczniów na ważną kwestię umiejętności segregacji odpady oraz ochronę środowiska.

image00124 października 2018r. w jarocińskiej szkole podstawowej nr 3 odbył się Wielkopolski zjazd Szkół im. ks. Jana Twardowskiego.Przedstawiciele naszej szkoły wraz z ks.